Vildan Atasever Mehmet Erdem evlilik tarihi belli oldu

17.08.2021
A+
A-

Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile ünlü şarkıcı Mehmet Erdem dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Bir süredir aşk hayatı yaşayan çiftin evlilik kararı aldığı ve tarihinin de belli olduğu iddia edildi.

Vildan Atasever Mehmet Erdem evlilik tarihi belli oldu. Ünlü oyuncu Vildan Atasever ile ünlü şarkıcı Mehmet Erdem’in düğün tarihi 9 Eylül olarak duyuruldu. 

Uzun süredir aşk yaşayan Vildan Atasever ile müzisyen Mehmet Erdem aldıkları evlilik kararının ardından nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Ünlü çift, Eylül ayında nikah masasına oturacağı bildirildi. 

İlişkilerine bir şans daha veren Vildan Atasever ve Mehmet Erdem, geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da tatil yaparken görüntülenmişti. Ünlü çiftin sürpriz bir şekilde evlilik kararı aldığı öğrenildi.

Vildan Atasever Mehmet Erdem düğün tarihi

Ünlü çiften evlilik haberini Magazin D verdi. Habere göre Vildan Atasever ve Mehmet Erdem çifti, 9 Eylül tarihinde Beyoğlu’nda bulunan bir otelde dünyaevine girecek.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.