Yalçın Menteş vefat etti

Ünlü tiyatro oyuncusu ve dizilerin ünlü ismi komedyen Yalçın Menteş hayata veda etti. Akciğer kanseri ile mücadele eden Yalçın Menteş, vefat etti.

Yalçın Menteş vefat etti

Yalçın Menteş vefat etti. Türk tiyatrosunun ve dizilerinin ünlü oyuncusu vefat etti. Uzun süredir tedavi gördüğü hastanede hayata veda etti. Alkol bağımlılığı ve şeker hastalığı nedeniyle bir bacağını da kaybeden Yalçın Menteş vefat etti. 

Tatlı Kaçıklar filminin Saffet’i Yalçın Menteş, yaşadığı ağır sağlık sorunlarına yenik düştü. 

Yalçın Menteş, tek kanallı Türkiye’de ekranın en şöhretli isimlerindendi. Komedyen Yalçın Menteş, 2015 yılında sağ bacağını damar tıkanıklığından dolayı kaybetti. 

Alkol bağımlılığı ve şeker hastalığının getirdiği problemleri ile hastaneye kaldırıldı. Akciğer kanseri ile mücadele ediyordu. Ancak vücudu bu ağır durumu kaldıramadı. Yalçın Menteş vefat etti. 

Diyabetle ve akciğer kanseri ile mücadele eden Yalçın Menteş, geçtiğimiz hafta hastaneye kaldırılmıştı. Solunum güçlüğü yaşıyordu. 

Yalçın Menteş, 2018 yılında vizyona giren Babamın Ceketi adlı sinema filminde konuk oyuncuydu. 

Yalçın Menteş’in cenazesi ne zaman? Cenazesiyle ilgili ailesinden yapılacak açıklama bekleniyor. Ancak Yalçın Menteş’in cenazesinin yarın toprağa verileceği düşünülüyor. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.