Bade İşçil’den Trakya köylüsü olur mu

07.02.2019
A+
A-

Dizilerin ünlü oyuncusu Bade İşçil, tipinin fakir rollerine uygun olmadığını bu nedenle hep zengin kadın oynadığını söyledi. İşçil, görüntüsü gereği belki Trakyalı bir köylü kadını oynayabileceğini belirtti.

Bade İşçil’den Trakya köylüsü olur mu? Televizyon dizilerinin ünlü yüzü Bade İşçil, daima zengin kadın rollerinde oynadığı hatırlatıldığında “Tipim fakir rollerine müsait değil” cevabını verdi. 

Televizyonda Ufak Tefek Cinayetler dizisiyle seyirciyle buluşan Bade İşçil, oynadığı karakterlerle alakalı ilginç bir tespit yaptı. 

Star TV’de yayımlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde de zengin kızı rolünde izlediğimiz Bade İşçil, tipinin bu rollere uygun olduğunu belirtti.

Bade İşçil, “Hep durumu iyi zengin kızı oynuyorum ama fakire tipim müsait olmuyor herhalde” dedi. 

Ufak Tefek Cinayetler’de Pelin rolüyle ekrana gelen Bade İşçil, geçtiğimiz günlerde gazetecilerle sohbet etti. “Genelde Nebahat Çehre gibi zengin kadın rollerinde oynuyorsunuz. Fakir bir kadın rolünde oynamak ister misisiniz?” diye soruldu. Bade İşçil cevabında “Tipim müsait değil” dedi. 

35 yaşındaki Bade İşçil, yapımcılardan gelen tekliflere göre hareket ettiğini belirterek “Belki Trakya köylüsünü canlandırabilirim. Doğulu bir kadın olmaz benden galiba” şeklinde konuştu. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.