Yapı Kredi “Feelin’ Good” etkinlikleriyle sekseninci yılını kutluyor

. Yapı Kredi, 80. yıl dönümünü müzik dalında dünyaca ünlü isimlerin konserleriyle kutlamaya hazır. Yapı Kredi “Feelin’ Good” etkinlikleriyle sekseninci yılını kutluyor.

Yapı Kredi “Feelin’ Good” etkinlikleriyle sekseninci yılını kutluyor. Yapı Kredi, 80. yıl dönümünü müzik dalında dünyaca ünlü isimlerin konserleriyle kutlamaya hazır. 

Dünyaca ünlü isimler, gösteriler ve yapımlarla Yapı Kredi 80. Yıl Dönümü kutlamaları başlıyor.

Organizasyon Piu Entertainment tarafından düzenleniyor.

“Feelin’ Good” Etkinlikleri kapsamında, “Imany”, “Fuerza Bruta Wayra”, “Gipsy Kings by Andre Reyes” ve “Peaky Blinders: The Redemption Of Thomas Shelby” Türkiye’ye geliyor.

Her biri dünya çapında üne sahip sanatçılar, gruplar ve topluluklar Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyorlar.

“Feelin’ Good” etkinlikleri kapsamında Türkiye’ye gelen sanatçılardan biri Fransız soul divası Imany. Sanatçı derin sesi ve folk ile blues esintili besteleriyle dinleyicilere farklı ruh hallerini bir arada sunacak. En hit parçalarını 8 çellist ile birlikte yorumladığı Voodoo Cello isimli albümünün veda turnesi Türkiye’de dört şehri kapsayacak. 

Latin müziğinin efsanevi grubu Gipsy Kings, Andre Reyes öncülüğünde 5 şehirde sahne alacak. Grammy ödüllü ve 60 milyondan fazla satan albümleri, 30 yıllık müzik kariyerleriyle Gipsy Kings, Latin ezgilerinin ritmini izleyicilere sunacak. 

Fuerza Bruta Wayra, izleyicilere gerçekliğin arka planda kaldığı, sözsüz aksiyon tiyatrosu ile sahne ve seyirci arasındaki mesafenin kalktığı bir deneyim sunacak. Göz alıcı efektlerle dolu sahne performansları, teknoloji ve sanatı bir araya getirerek izleyicilere alışılmışın dışında heyecan dolu bir deneyim yaşatacak.

Tüm zamanların en çok izlenen ve BAFTA ödülü sahibi yapımlarından biri olan Peaky Blinders, Rambert Dans Tiyatrosu’nun çarpıcı sahne uyarlaması ve ikonik müzikleri ile tiyatroseverleri, 1920’lerin sanayileşen İngiltere’sinin yer altı dünyasında heyecan dolu bir atmosfere sürükleyecek. “Peaky Blinders: The Redemption Of Thomas Shelby”, TV ekranlarından sonra tiyatro sahnesinde de izleyicileri büyüleyecek.

Yapı Kredi’nin 80. yıl dönümü kapsamında düzenlenecek “Feelin’ Good” Etkinlikleri için biletler; Biletix, Passo, Biletinial ve Bubilet’te satışta!

“Feelin’ Good” Etkinlik Takvimi

Imany Voodoo Çello

Ankara Oran Açıkhava Sahnesi – 4 Haziran 2024

İzmir Kültürpark Açıkhava Sahnesi – 5 Haziran 2024

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu -7 Haziran 2024

Antalya Açıkhava Tiyatrosu – 8 Haziran 2024

Fuerza Bruta Wayra

Volkswagen Arena – 22-25 Ağustos 2024

Gipsy Kings by Andrea Reyes

İzmir Kültürpark Açıkhava Sahnesi – 19 Eylül 2024

Antalya Açıkhava Tiyatrosu – 20 Eylül 2024

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu – 21 Eylül 2024

Ankara Bilkent Odeon – 23 Eylül 2024

Adana Çukurova Üniversitesi Açıkhava – 24 Eylül 2024

Peaky Blinders: The Redemption of Thomas Shelby

Zorlu PSM – 22-24 Kasım 2024

Piu Entertainment Hakkında

Piu Entertainment, müzik, tiyatro, opera, müzikal, dans ve sahne şovları gibi farklı disiplinlerde prestijli prodüksiyonların yapımcılığını ve organizasyonunu üstlenmektedir. İstanbul ve Londra ofisleriyle global eğlence sektörünü yakından takip eden Piu Entertainment, Birleşik Krallık’ta yabancı dünya starları ile konserler düzenleyen ilk Türk organizasyon şirketidir. Sanatı ilham kaynağı ve evrensel bir dil olarak gören Piu Entertainment, sanat dünyasında 11. yılını kutluyor.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.