Yarım asırlık Monica Belluci sanat için soyundu

13.12.2016
A+
A-

Monica Belluci ilerlemiş yaşına rağmen bir dizi filmde sevişme sahnesinde oynadı. Kamera karşısında soyunarak yatağa giren Belluci’nin rol arkadaşı 38 yaşında.

Sinemanın unutulmaz aktristleri arasındaki yarım asırlık Monica Belluci sanat için soyundu. 51 yaşında Monica Belluci, komedi-dram türündeki bir dizi filmde sevişme sahnesinde rol aldı.

Ünlü oyuncu Monica Bellucci yarım asarı geçen hayatının şu günlerinde sanat için soyundu. O cüretkar sahneler çok konuşuldu.

Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı Mozart in the Jungle (Ormandaki Mozart) adlı dizide senaryo gereği tamamen soyunup yatağa girdi. Dizide konuk oyuncu olan Bellucci, 38 yaşındaki oyuncu Gael Garcia Bernal ile sevişme sahnesi için kamera karşısına geçti.

2014 yılından bu yana yayınlanan Mozart In The Jungle’da Gael Garcia Bernal’in canlandırdığı ana karakter orkestra şefi Rodrigo De Souza, New York‘tan Venedik‘e gider ve orada artık yaşlanmaya başlayan güzel bir soprano ile karşılaşır.

La Fiamma (Alev) adıyla tanınan bu soprano artık inişe geçen kariyeri yüzünden depresyona girmiştir. Orkestra şefi ile geçirdikleri bir gecenin sonunda kendilerini yatakta bulurlar. Monica Belluci’nin sanat için soyunduğu filmden kısa görüntüyü ve röportajları izleyebilirsiniz.

Editör: Pelin Çite

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.