Yarın Yokmuş Gibi dizisi hangi kanalda başlıyor

14.02.2024
A+
A-

Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ün başrolünde oynadığı Yarın Yokmuş Gibi adlı dizinin ilk bölümü 14 Şubat’ta ekrana geliyor.

Yarın Yokmuş Gibi dizisi hangi kanalda başlıyor? Yıllar sonra Halit Ergenç ve Tuba Büyüküstün’ü buluşturan Yarın Yokmuş Gibi adlı dizi 14 Şubat Sevgililer Günü’nde seyirciyle buluşuyor. 

‘Yarın Yokmuş Gibi’, 2003 yapımı, Theo van Gogh’un yönettiği “Interview” filminden senarist Ekin Atalar tarafından diziye uyarlandı.

GAIN ekranında seyircinin karşısına çıkacak olan Yarın Yokmuş Gibi dizisinin yapımcılığını Saner Ayar üstlendi. CB Medya imzasını taşıyan dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay yapıyor. 

Yarın Yokmuş Gibi dizisi tüm bölümleriyle 14 Şubat’ta sadece GAİN’de izleyiciyle buluşacak.

Yarın Yokmuş Gibi konusu 

Yarın Yokmuş Gibi dizisinin konusu ne? Dizide Halit Ergenç deneyimli bir gazeteci rolünde. Tuba Büyüküstün ise genç bir oyuncu. Bir röportaj için bir araya gelen Manolya ve Hakan’ın hayatı dizinin odağını oluşturuyor.

Genç oyuncu Manolya, deneyimli gazeteci Hakan ile bir röportaj için buluşur. Bu röportajın üzerinden çok geçmeden Hakan ve Manolya’nın yolları tesadüfen tekrar kesişir.

Dürüst ve açık bir iletişim kurmaya çalışan ikili, bunun sandıkları kadar kolay olmadığını fark eder. Birlikte geçirdikleri zaman içerisinde kendi önyargılarıyla yüzleşen Manolya ve Hakan’ın yaklaşımları bu süre içerisinde değişmeye başlar. 

Yarın Yokmuş Gibi dizisinin ilk fragmanı paylaşıldı. İşte o fragman:

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.