Yarına Davet Nâzım Hikmet Küçükçekmece’de

25.12.2019
A+
A-

Küçükçekmece Belediyesi’nin 2020 yılındaki kültür sanat faaliyetleri programı yayınlandı. Birbirinden ilgi çekici tiyatro, oyun, gösteri ve etkinliğin yer aldığı programlardan biri de “Yarına Davet Nâzım Hikmet” müzikli gösterisi.

Yarına Davet Nâzım Hikmet Küçükçekmece’de sanatseverlerle buluşuyor. Yetkin Dikinciler, Senem Demircioğlu ve İklim Tamkan’ın rol alacağı gösteride usta şair Nâzım Hikmet’in anısına şiir ve müzikle bir melodram sahnelenecek.

Yetkin Dikinciler’in okuduğu Nâzım Hikmet şiirleri Senem Demircioğlu’nun seslendirdiği şarkılar, İklim Tamkan’ın piyanosu ile aynı sahnede buluşuyor. “Yarına Davet Nâzım Hikmet” müzikli sahne gösterisi bu üç sanatçının ellerinde şiirle müziğin birleştiği bir şölene dönüşüyor.

“Yarına Davet Nâzım Hikmet” 10 Ocak Cuma, Saat:20.00, Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde (AKSM) sanatseverlerle buluşacak.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.