Yeni Behzat Ç eskisi gibi değil değişti

15.07.2019
A+
A-

Televizyon dünyasının fenomen dizisi Behzat Ç yeniden ekrana geliyor. Dokuz bölüm olarak yazılan senaryo dijital plaftorma yayınlanacak. Yeni Behzat Ç ile eskisinin arasında farklar var. Neler mi?

Yeni Behzat Ç eskisi gibi değil değişti. Dokuz bölümden oluşan yeni Behzat Ç dizisi heyecanla bekleniyor. Erdal Beşikçioğlu yeni Behzat Ç ile ilgili bir röportajında rolüyle ilgili önemli detaylar anlattı.

Bunlardan biri de Behzat Ç artık eskisi gibi değil. Yani yeni dizide Behzat Ç’nin karakterindeki değişimleri izleyeceğiz. Bunlar neler mi? Erdal Beşikçioğlu’nun anlatımına göre şöyle:

“Biraz daha kendi içinde özel bir davası olan Behzat var. Adalet için değil de kendi adaletini empoze etmeye çalışan bir Behzat var. Artık iyice statülere aldırış etmeyen bir Behzat. Eskiden de öyleydi ama biraz daha umursar vaziyetteydi. Bu sefer umursamaz bir Behzat var. O da matematiği çok tuhaf bir hâle getirdi bizim için. Yine eski Behzat ama onu söylersem eğer tüyo vermiş olacağım, oraya girmeyelim, cinayet büroya dönmesine sebep olan durumun peşinden koşan bir Behzat. Daha kişisel bir davası var artık.”

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.