Yeni Behzat Ç ilk görüntüleri ile karşımızda

18.05.2019
A+
A-

Yeni Behzat Ç dizisinin setinden ilk görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı. Erdal Beşikçioğlu yani Behzat Ç her zamanki Sokakbaşı meyhanesinde arkadaşlarıyla yemek yiyor rakı içiyor.

Yeni Behzat Ç ilk görüntüleri ile karşımızda. Televizyonun fenomen dizisi Behzat Ç yeniden ekranlara geliyor. Yeni Behzat Ç için geri sayım başladı. Dizinin çekimleri sürüyor. 

Yeni Behzat Ç setinden ilk görüntüler paylaşıldı. “Geliyoz la!” ifadesiyle yapılan paylaşımda bir meyhane atmosferi var.

Yayınlandığı dönem hayli yüksek bir izleyici kitlesine erişen Behzat Ç,  6 yıl aradan sonra yeniden ekrana gelecek. Behzat Ç hayranları heyecanla ve sabırsızlıkla diziyi bekliyor. 

Behzat Ç yeni oyuncularla ekrana gelecek – Bu haber ilginizi çekebilir

Behzat Ç setinden ilk görüntüler Twitter’da yayınlandı. BluTV üzerinde seyirciye ulaşacak olan yeni Behzat Ç, yeni maceraları ve yeni oyuncu kadrosu ile karşımızda olacak. 

Behzat Ç.’nin Twitter hesabından ‘Geliyoz la’ ifadesiyle paylaşılan videoda dizi setinden ilk görüntüler yayımlandı. Yapılan paylaşımda Behzat Ç karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu‘nun dizinin birçok bölümünün geçtiği Sokakbaşı meyhaneside arkadaşlarıyla beraber olduğu görülüyor. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.