Yeni bir kültür sanat haber sitesi yayında

16.02.2021
A+
A-

Sinemadan tiyatroya, sahne sanatlarından müziğe kadar sanatın hemen hemen her alanından haber ve gelişmeleri sanatseverlerle buluşturacak sanatinadresi.com isimli internet sitesi yayın hayatına merhaba dedi.

Geçtiğimiz günlerde yayına başlayan kültür-sanat portalı http://www.sanatinadresi.com, sanatın tüm alanına ait zengin içeriği ve görsel özellikleriyle sanatseverlerin ilgisine sunuldu. Haberlerin yanı sıra nitelikli yorum ve röportajlara da yer veren Sanatinadresi.com’un yayın koordinatörlüğünü Ahmet YILMAZ üstleniyor.

Amaçlarının kültür sanata dair haber ve gelişmeleri, objektif ve sade bir dille okuyucuya ulaştırmak olduğunu söyleyen sitenin yayın koordinatörü Ahmet YILMAZ, bu anlayış doğrultusunda nitelikli bir içerik oluşturduklarını belirtti. Kısa bir süre önce yayına başladıklarını hatırlatan Yılmaz, sürekli güncellenen içeriği ile Sanatinadresi.com’un çok kısa bir sürede geniş bir okuyucu kitlesine ulaşacağına inandıklarını belirtti. Yılmaz, mevcut içeriğin yanında, birçok yeni başlık ve bölümle daha zengin bir içerikle yollarına devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.