Amin Maalouf okurlarla söyleşi yapacak

16.02.2021
A+
A-

Sekiz yıl aradan sonra yeni romanı ile raflarda yerini alan Amin Maalouf okurlarla söyleşiye hazırlanıyor. Online yayınlanacak olan söyleşinin sunuculuğunu Cansu Canan üstlenecek…

Amin Maalouf okurlarla söyleşi yapacak. Türkiye’de geniş bir okur kitlesi bulunan Amin Maalouf “Empedokles’in Dostları” adlı yeni romanı ile raflarda yerini aldı. Maalouf, kitabının çıkışının ardından okurlarla söyleşi yapacak. 

Amin Maalouf, sekiz yıl aradan sonra yeni romanı “Empedokles’in Dostları” ile okurların karşısına çıktı. Dünyaca ünlü yazar Amin Maalouf, D&R canlı yayınında okurlarla söyleşi için hazırlanıyor.

Söyleşinin sunuluğunu Cansu Canan Özgen yapacak. Maalouf’un yeni kitabı “Empedokles’in Dostları” ile ilgili merak edilenleri yanıtlayacağı canlı yayın, 19 Şubat Cuma günü saat 20.00’da @dr_dunyasi Instagram hesabından yayınlanacak.

Dünyaca ünlü yazar Amin Maalouf’un sekiz yıl aranın ardından kaleme aldığı yeni romanı “Empedokles’in Dostları” okurlara sunuldu. Yeni kitabı ile sevenlerinin karşısına çıkan usta yazar, ilk kez Instagram üzerinden katılacağı canlı yayında D&R Home’un konuğu oluyor.

19 Şubat Cuma günü saat 20.00’da @dr_dunyasiInstagram hesabından gerçekleşecek canlı yayında Maalouff, Cansu Canan ile keyifli bir sohbet gerçekleştirecek. 

Kitapseverlere yeni kitabı hakkında bilinmeyenleri paylaşacak olan Amin Maalouf, okurlardan sıklıkla gelen soruları da yanıtlayacak. 

Ünlü yazarları sevenleriyle buluşturmaya devam eden D&R Home’un birbirinden keyifli canlı yayınlarını @dr_dunyasi hesabından takip edebilirsiniz. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.