Yeni Nesil Kitap Fuarı başlıyor

07.01.2019
A+
A-

İstanbul’da Beylikdüzü’ndeki kitap fuarı uzak olduğu için gidemeyenlere alternatif bir fuar yapılıyor. Yeni Nesil Kitap Fuarı şehir merkezinde düzünleniyor. Fuar, 11 – 20 Ocak 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de kitap severleri ve yazarları ağırlayacak.

Yeni Nesil Kitap Fuarı başlıyor. Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen kitap fuarına uzak olduğu için gidemeyenlere alternatif  Yeni Nesil Kitap Fuarı şehir merkezinde düzünleniyor. Fuar, 11 – 20 Ocak 2019 tarihleri arasında Zorlu PSM’de kitap severleri ve yazarları ağırlayacak.

Fuarla ilgili gönderilen tanıtım yazısında “teknolojik altyapı” , “devasa sahnelerde imza günleri”, “kitapseverler yazarlarla sahne alacak” ifadeleri yer alıyor. Kitap fuarında elbette yazarlar, okurlar ve yayınevleri bir araya geliyor. Fakat bu kez Yeni Nesil Kitap Fuarı’nın “bambaşka bir deneyim sunacağı” iddia ediliyor. Fuarda, QR teknolojisiyle görme engelliler de istedikleri standa rahatlıkla ulaşabilecek. 

Doğrusu kitap fuarlarını takip eden okurlar için merak uyandırıcı ifadeler bunlar…

Yeni Nesil Kitap Fuarı, NAP Fuarcılık tarafından düzenleniyor.  Fuar 10 gün sürecek. İmza günleri, söyleşiler gibi 160 ekinlik gerçekleştirilecek. 

Fuara katılacak yazarlardan bazıları: Sinan Akyüz, Müfit Can Saçıntı, Ayşe Kulin, İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Ataol Behramoğlu, Kahraman Tazeoğlu, İpek Çalışlar, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Mavisel Yener, Işık Öğütçü, Cemalnur Sargut, Emel Başdoğan, Serdar Aksu, Sevinç Erbulak, Murat Gürsoy, Sevil Atasoy, Sinan Canan, Barış Muslu. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.