Yeşim Ceren Bozoğlu kürk gösterisi ile dikkat çekti

Yeşim Ceren Bozoğlu güzelliğini sosyal medyadan paylaşmaktan çekinmiyor. Ünlü oyuncu birbirinden dikkat çekici fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşıyor.

Yeşim Ceren Bozoğlu kürk gösterisi ile dikkat çekti. Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. 

Yeşim Ceren Bozoğlu bundan bir kaç yıl öncesine dek 110 kilo civarındaydı. Kilolarına 16 Ağustos 2016’da mide küçültme ameliyatı ile veda etmeye başladı. 1.5 yılda tam 50 kilo veren Bozoğlu, 60 kiloya kadar inince birbirinden dikkat çekici pozlarını sosyal medyadan paylaşmaya başlamıştı.

Yeşim Ceren Bozoğlu sarışın haliyle ve dikkat çekici makyajıyla hayranlarına Instagram hesabından kendini göstermişti. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde “kürk” paylaşımı yaparak sosyal bir mesaj verdi. 

Yeşim Ceren Bozoğlu, kedisi Elvis’i boynuna dolayarak “kürk” paylaşımı yaptı. 

Yeşim Ceren Bozoğlu seksi pozlar paylaşmayı seviyor. Vücuduna güvenen genç kadın cesur paylaşımlar yapıyor.

Yeşim Ceren Bozoğlu evini ve hayatını paylaştığı kedisi ‘Elvis’ ile “kürk” mesajı verdi. 

Yeşim Ceren Bozoğlu kürk gösterisi ile dikkat çekti.

Yeşim Ceren Bozoğlu çıplak bacaklarında fileli çorabı ile bahçesinde çektirdiği seksi fotoğrafları hayranları ile paylaşmıştı.

Uzun bir aradan sonra Yüzleşme dizisi ile ekranlara dönen ünlü oyuncu, seyirciyle buluşmuştu. Ancak dizi reyting canavarına yenik düştü. Erken biten projesi sonrasında yeni bir diziye başlamayan Yeşim Ceren Bozoğlu, şimdilerde sosyal medya hesabından paylaştığı çekici fotoğraflar ile gündemde.

Bozoğlu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda bu defa hayvanseverliğini gösterdi. Kedisi ‘Elvis’ ile çekilmiş karelerini takipçileriyle paylaşan Bozoğlu altına da şunları yazdı:

1) Canlı ve boynumda olduğu müddetçe, hediye olarak kürke karşı değilim 

2) Hayatımda bir erkek var mı? Evet var, tanıştırayım “Elvis” in the house…

3) Hediyenin kendisi kadar, hediyeyi veren de kalbimizi çaldı haliyle, bi tık…

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.