Yüzleşme dizisinin oyuncusu kaza geçirdi

13.01.2019
A+
A-

Kanal D’nin sevilen dizisi Yüzleşme’nin ünlü oyucusu trafik kazasında yaralandı. Üç aracın karıştığı trafik kazasından oyuncu yaralı olarak çıktı.

Yüzleşme dizisinin oyuncusu kaza geçirdi

Yüzleşme dizisinin oyuncusu kaza geçirdi. Kanal D’de yayımlanan Yüzleşme dizisinin oyuncusu geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

Yüzleşme dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şöyle: Uğur Yücel, Macit Koper, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Durul Bazan, Cihat Süvarioğlu, Mesut Akusta, Yeşim Gül, Gözde Çığacı, Cansu Dağdelen, Derda Yasir Yenal ve Şerif Sezer.

Çekimlerine Alanya’da devam edilen dizinin oyuncusu Zeynep Eronat, trafik kazasında yaralandı.

İstanbul’dan Alanya’ya gitmek için yola çıkan Zeynep Eronat, Atatürk Havalimanı’na giderken trafik kazasına karıştı. Taksi ile havalimanına gitmeye çalışan Zeynep Eronat, üç aracın karıştığı kazadan yaralı kurtuldu. Zeynep Eronat’ın içinde bulunduğu taksi E-5 otoyolunda bir olaya müdahale eden polis aracına çarptı.

Kazada, Zeynep Eronat yaralandı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.