Zerrin Özer evlendi eşi kendisinden 26 genç

17.06.2019
A+
A-

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden 26 yaş küçük Murat Akıncı ile evlendi. Zerrin Özer, evlilik sabahında ise eşi hakkında dolandırıcılık iddasıyla karşılaştı.

Zerrin Özer evlendi eşi kendisinden 26 genç

Zerrin Özer evlendi. Eşi kendisinden 26 genç. Ünlü sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz akşam sade bir törenle dünya evine girdi. 61 yaşındaki Zerrin Özer kendisinden 26 yaş küçük olan sevgilisi ile nikah masasına oturdu. 

Zerrin Özer Murat Akıncı ile evlendi. 35 yaşındaki Murat Akıncı ile Zerrin Özer arasında 26 yaş fark bulunuyor. Ünlü popçu Zerrin Özer, geçtiğimiz aylarda evlilikle ilgili sinyali vermişti. Özer “Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimizin başlayalı. Sevgilim bizim camiadan değil.” demişti.

Zerrin Özer yaşadığı aşka dair o günlerde “Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi… Kalbimin ve yolumun yoldaşı diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız” ifadelerini kullanmıştı. 

ŞZerrin Özer Murat Akıncı ile dün akşam evlendi. Evlilik töreni Zerrin Özer’in Zekeriyaköy’deki villasının bahçesinde yapıldı. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı düğünde Zerrin Özer’in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. 

Zerrin Özer, evinin bahçesinde düzenlenen düğünle evlendi.

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı dolandırıcı mı

Zerrin Özer’in çiçeği burnunda eşi Murat Akıncı dolandırı mı? Evliliklerinin sabahında böylesine bir iddia ortaya atıldı. Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı hakkında dolandırıcı olduğuna dair iddia televizyon ekranından seyircilere ulaştı. 

Zerrin Özer, evlilik gecesinin sabahına kocasının dolandırıcı olduğuna dair iddialarla uyandı. Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı yüzünden mağdur olduğunu iddia eden 3. kişi, 2. Sayfa’ya telefonla bağlandı. Kimlikleri açıklanmayan kadınlar  Murat Akıncı’nın eski sevgilileri olduğunu çeşitli zamanlarda kendilerini dolandırdığını iddia ettiler.

Kimliğini açıklamayan kadınlardan biri şöyle konuştu: “O bir servet avcısı. Zerrin hanım aşık olabilir ama o kişinin sevdiğini düşünmüyorum. Cebinde 5 kuruşu olmayan bir adam. Nakit param yok dediğimde ‘telefonunu sat’ dedi.”

Canlı yayına telefon bağlantısı ile katılan Seda Hanım ise, Mahmut Atalay adıyla tanıştığı ve yaklaşık 1,5 sene boyunca flört ettiği Akıncı’nın kendisini 400 bin lira dolandırdığını açıkladı.

Seda Hanım, 16 Kasım 1984 doğumlu olduğunu söylediği Murat Akıncı’nın ilerleyen dönemlerde çirkin yüzünü gösterdiğini ve kendisini tehdit ettiğini hatta oğlunu öldürmekle korkuttuğunu söyledi. Mahkeme kayıtlarında bu bilgilerin hepsinin bulunduğunu ifade eden Seda Hanım, bu süre zarfında kendisinden tek kuruş bile alamadığını açıklayarak işinden olduğunu ve kendisini Mahmut Atalay olarak tanıtan Murat Akıncı’nın yalancı ve dolandırıcı olduğunu belirtti.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.