Ziynet Sali evlilik yolunda

Ziynet Sali kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi ile evleniyor. Düğün Temmuz ayında KKTC’de yapılacak.

Ziynet Sali evlilik yolunda

Ziynet Sali evlilik yolunda ilerliyor. Ünlü şarkıcı Ziynet Sali nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. 44 yaşındaki Şarkıcı Ziynet Sali, kendisinden 10 yaş genç sevgilisi ile dünya evine girecek.

Müzisyen sevgilisi Erkan Erzurumlu ile evlilik kararı alan Ziynet Sali nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Erkan Erzurumlu 34 yaşında.

Ziynet Sali Erkan Erzurumlu evlilik için hazırlanıyor. Erkan Erzurumlu Ziynet Sali arasında 10 yaş fark var. Ziynet Sali, iki ay önce çıkardığı single ile müzik listelerinde deyim yerindeyse esiyor. ‘Bana da söyle’ adlı şarkısıyla müzik listelerinin üst sırasında yer alan Ziynet Sali evlilik tarihi ile ilgili detay bilgi vermedi. Ancak Ziynet Sali nikah tarihi için Temmuz ayının olacağı belirtiliyor.

Ziynet Sali Erkan Erzurumlu evlilik töreni KKTC’de olacak. KKTC’de yapılacak düğün ile Ziynet Sali dünya evine girecek.

Ziynet Sali uzun süredir birlikte olduğu, kendisinden 10 yaş küçük müzisyen sevgilisi Erkan Erzurumlu ile evlilik kararı aldı. Düğün Kıbrıs’ta.

Temmuz ayında yapılacak düğün ile Ziynet Sali evlenecek. Düğün mekanını henüz netleştirilemedi. KKTC’deki otellerin düğünü yapabilmek için sıraya girdikleri belirtiliyor. Düğüne sponsor olmak isteyen oteller, Ziynet Sali’yi ikna etmeye çalışıyorlarmış.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.