Zuhal Olcay koronavirüs yorumu ile alkış aldı

01.03.2022
A+
A-

Zuhal Olcay iki hafta önce koronavirüse yakalandı. Hastalığı atlatan ünlü oyuncu ve şarkıcı sahnedeydi. Koronavurüsle ilgili sözleri onu dinleyenleri kahkahaya boğarken bol bol da alkışlandı.

Zuhal Olcay koronavirüs yorumu ile alkış aldı. Koronavirüse yakalanarak iki hafta dinlenen ünlü şarkıcı ve oyuncu Zuhal Olcay, tekrar sahnedeydi. 

Geçtiğimiz hafta sonu Four Seasons Hotel Bosphorus içindeki Aqua Restaurant’ta sahneye çıkan Zuhal Olcay, hastalık sonrası konuklarla dertleşti. Keyifli gecede Zuhal Olcay, koronavirüsle ilgili yaptığı yorumla alkış aldı. 

Zuhal Olcay sahneye Özlem Süer’in hazırladığı 2 kostümle çıkarken, izleyenler arasında yakın arkadaşı oyuncu Deniz Çakır da vardı.

Zuhal Olcay, iki hafta önce koronavirüse yakalandığını belirterek sahnede espriyi de patlattı: “Dünyada kaç savaş kaç ekonomik buhran görmüş kadınım korona bana ne yapar ki?”Olcay’ın bu sözleri konukları kahkahaya boğarken bol bol da alkışlandı. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.