Kıvanç Tatlıtuğ Nuh Boğuldu filmi için kamera karşısına geçti

01.03.2022
A+
A-

Netflix’te ekrana gelecek olan Nuh Boğuldu adlı filmin çekimleri başladı. Filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit yer alıyor. Filmin senaryosunda Hakan Günday imzası bulunuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ Nuh Boğuldu filmi için kamera karşısına geçti. Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in başrollerinde oynadığı Nuh Boğuldu filminin çekimleri başladı. 

Netflix’te yayınlanacak olan Ay Yapım imzalı Nuh Boğuldu filminin yönetmenliğini Onur Saylak üstleniyor. 

Kıvanç Tatlıtuğ Nuh Boğuldu filmi için kamera karşısına Assos’ta geçti. Funda Eryiğit ile başrollerinde oynadığı Nuh Boğuldu filmi için Kıvanç Tatlıtuğ Assos’ta kalmaya başladı. 

Nuh Boğuldu filminin senaryosunu Hakan Günday yazdı. Filmin görüntü yönetmenliğini ‘Şahsiyet’ dizisinde de çalışan Feza Çaldıran üstleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ, son olarak Özcan Alper’in yönettiği “Aşıklar Bayramı” filminde Settar Tanrıöğen ile birlikte başrolde oynadı. Netflix Türkiye’nin ilk dizisi “Hakan: Muhafız”da ve geçtiğimiz yıl yayınlanan “Bir Başkadır”da rol alan Funda Eryiğit ise son olarak İranlı yönetmen Bahman Ghobadi’nin “The Four Walls” filminde rol aldı. 

Kıvanç Tatlıtuğ baba olmak için şu sıralar gün sayarken, yeni filmi için de çalışmaya başladı. Netflix’te ekrana gelecek olan Nuh Boğuldu filmin konusu ise şimdilik gizli tutuluyor.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.