Zülfü Livaneli çıplak fotoğrafı için açıklama yaptı

02.01.2021
A+
A-

Ünlü müzisyen ve yazar Zülfü Livaneli çıplak fotoğrafıyla güne damgasını vurdu. Livaneli’nin üst kısmının kıyafetsiz olduğu fotoğrafının anlamını herkes merak etti. Livaneli o fotoğrafla ilgili açıklama yaptı.

Zülfü Livaneli çıplak fotoğrafı için açıklama yaptı

Zülfü Livaneli çıplak fotoğrafı için açıklama yaptı. Yazar, müzisyen Zülfü Livaneli, sosyal medyadan paylaştığı ve kısa sonra da kaldırdığı yarı çıplak fotoğrafıyla ilgili açıklamada bulundu. 

Ünlü müzisyen ve yazar Zülfü Livaneli’nin ciddiyetini herkes bilir. Ancak sanatçının sosyal medya hesabından paylaştığı vücudunun üst kısmını çıplak olduğu fotoğrafı güne damgasını vurdu. Livaneli’nin aslında esprili bir şekilde çektiği belli olan bu fotoğrafıyla ilgili bir açıklama yaptı. 

Livaneli çıplak fotoğrafını kısa süre sonra sosyal medya hesabından kaldırdı. Zülfü Livaneli’nin çıplak fotoğrafı güne damga vurunca haliyle herkes bunun anlamını merak etti. Demokrat tavırlarıyla ve hayat duruşuyla daima önde olan Zülfü Livaneli, yaptığı paylaşım için açıklamada bulundu. 

Livanelinin açıklamasından da anlaşıldığı gibi fotoğrafı gerçekten de esprili bir şekilde bir başkası için çekmiş. Sanatçının açıklamasına göre bu fotoğrafını doktorunun ‘nasılsın?’ sorusu üzerine çekmiş. Çok doğal bir şekilde çektiği fotoğraf da haliyle cep telefonu teknolojisinin ‘azizliğine kurban gitmiş’… Doktoruna giden fotoğraf aynı zamanda sosyal medya hesabına da düşmüş. 

Zülfü Livaneli, Twitter’dan üstü çıplak bir fotoğrafını “Göbek içeri kol dışarı” notuyla paylaştı. Zülfü Livaneli’nin Twitter’dan “Göbek içeri kol dışarı” notuyla paylaştığı üstü çıplak fotoğrafı takipçilerini şaşırttı. Ünlü şarkıcı, kısa bir süre sonra “Doktoruma atacaktım” açıklamasıyla paylaşımını sildi.

Göbek içeri kol dışarı

Sanatçı Zülfü Livaneli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Yarı çıplak fotoğrafını “Göbek içeri kol dışarı” notuyla paylaşan ünlü sanatçı, gelen yorumlardan kısa bir süre sonra da paylaşımını kaldırdı.

Zülfü Livaneli, yaşananların ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Doktorumun, tam giyinirken gelen nasılsın mesajına esprili bir fotoğraf gönderdim. Yanlışlıkla tweet de gitmiş. Bu bir şakadır. Hafifçe gülümseyen yüz 2021’de önce sağlık. Mutlu yıllar” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.