Zülfü Livaneli korona virüs iddiası ile ilgili açıklama

Zülfü Livaneli korona virüse yakalandı mı? Sosyal medyada bir süredir yoğun bir iddia vardı. Livaneli’nin iletişim ajansından gelen mail ile konuşa dair bir açıklama yapıldı.

Zülfü Livaneli korona virüs iddiası ile ilgili açıklama

Zülfü Livaneli korona virüs iddiası ile ilgili açıklama yapıldı. Bir süredir sosyal medyada Zülfü Livaneli’nin korona virüs salgınından etkilendiği ve tedavi altında olduğu iddia ediliyordu. 

Zülfü Livaneli’nin iletişim ajansı üzerinden yaptığı açıklamada ABD’de roman tanıtım çalışmaları nedeniyle bulunduğunu ve 14 gün boyunca Türkiye’de evinde karantina altında kaldığını belirtti. Yapılan açıklama şöyle:

“Serenade for Nadia” adıyla ABD’de yayımlanan romanımın tanıtım çalışmaları kapsamında eşim ve kızımla birlikte bulunduğumuz ABD’den geçtiğimiz günlerde döndük. Koronavirüs salgınının tüm dünyayı tehdit ettiği bugünlerde, yetkililerin uyarıları doğrultusunda hem kendi sağlığımızı hem de çevremizi ve toplumu korumak adına gerekeni yaparak kendimizi 14 gün boyunca evimizde karantina altına aldık. Hepimizin sağlığı yerinde, bugünlerde hepimizin yapması gerektiği üzere sosyal mesafeyi korumaya devam edeceğiz. İlginiz için teşekkür ederim. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.