Muhterem Nur vefat etti cenazesi ne zaman

Türk sinemasına bir dönem damga vuran Muhterem Nur vefat etti. Merhum Müslüm Gürses’in de hayat arkadaşı olan Muhterem Nur bir süredir tedavi altındaydı.

Muhterem Nur vefat etti. Muhterem Nur cenazesi hakkında sevenleri ve hayranları bilgi almak istiyor. Merhum Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur hayata veda etti.

Türk sinemasının bir dönem yıldız oyuncuları arasında yer alan Muhterem Nur vefat etti. 1950’li yıllarda başladığı sinema yaşamı Muhterem Nur’u aranan sanatçılar arasına soktu.

1982 yılında Müslüm Gürses ile tanıştı ve 1986’da evlendi.

Muhterem Nur bir süredir tedavi altındaydı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan “Muhterem Nur vefat etti” dedikodusu yayılmıştı. Ancak gerçek değildi.

Ancak alınan bilgiye göre Muhterem Nur bu sabah hayata veda etti. 87 yaşında vefat eden Muhterem Nur’un cenaze namazı hangi camide? Muhterem Nur cenaze namazı ve son yolculuğuna uğurlanması hakkında henüz bilgi yok.

Muhterem Nur’un cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedilecek. Baltalimanı Devlet Hastanesi’nde vefat eden Muhterem Nur’un koronavirüs nedeniyle cenaze namazının nasıl ve hangi saatte kılınacağı henüz açıklanmadı. 

 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Kamil dedi ki:

    Çok yönlü bir sanatçı idi bir çok filmini seyrettim eskiden bir çok mecmuada kapak resmi vardı hemen hemen bütün o dönemin gözde olan oyuncuları ile oynamıştır fakat her nedense ayhan ışık ile hiç bir filmi yoktur oyunculuğu ve hanımefendi tavrı hiç unutulmaz muhterem ablaya ALLAH rahmetiyle muamele eylesin.