11. Uluslararası Antakya Film Festivali afişi

20.09.2023
A+
A-

Bu yıl 11’cisi düzenlenecek olan Uluslararası Antakya Film Festivali’nin afişi yayınlandı. Afiş, sanat yönetmeni Bilgehan Aras tarafından tasarlandı.

11. Uluslararası Antakya Film Festivali afişi yayınladı. Bu yıl 11’cisi düzenlenecek olan Uluslararası Antakya Film Festivali’nin afişi paylaşıldı.

Afiş, sanat yönetmeni Bilgehan Aras tarafından tasarlandı. “Antakya Varsa Ben de Varım” mottosunu içeren Uluslararası Antakya Film Festivali 13 Ekim-19 Ekim 2023 tarihlerinde Antakya’da yapılacak. 

Konteyner yerleşkelerinde, film gösterimleri, sektörel buluşmalar ve festival destek etkinlikleri ile gerçekleşecek 11. Uluslararası Antakya Film Festivali, 13 Ekim 2023 Cuma günü yapılacak açılış töreni ile başlayacak. Festival, 19 Ekim 2023 Perşembe günü ödüllerin sahiplerini bulacağı tören ile sona erecek

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.