Acı Kiraz filminin vizyon tarihi belli oldu

03.02.2020
A+
A-

Türk ve Makedon ortak yapımı Acı Kiraz filminin vizyon tarihi belli oldu. Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak gibi usta oyuncuların rol aldığı filmin gösterimi için geri sayım başladı.

Acı Kiraz filminin vizyon tarihi belli oldu. Türk ve Makedon yapım şirketlerinin ortaklığında çekilen Acı Kiraz filminin vizyon tarihi açıklandı. 

Oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak ve Halil Ergün gibi usta isimlerin yer aldığı Acı Kiraz filminin çekimleri Makedonya’nın Manastır şehrinde gerçekleştirildi. Acı Kiraz filminin vizyon tarihi 28 Şubat 2020 olarak açıklandı. 

Türk ve Makedon oyuncuların yer aldığı film, bir yandan çaresiz bir babanın hikayesini konu alırken diğer yandan uluslararası ortak sorunları beyazperdeye yansıtacak.

Yapımcılığını NTC Medya ve Sektör Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Serdar Akar’ın oturduğu Acı Kiraz, etkileyici hikayesi ve dev oyuncu kadrosuyla, kiraz ağaçlarının gölgesinde yaşamaya tutunan insanların, sönen hayatların, yeşeren umutların hikayesini sinemaseverlerle buluşturacak. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.