After Paramparça çok satan romanın filminde ikinci perde

Çok satan roman serisi After sinemaya uyarlanmış ve dünya genelinde çok izlenmişti. 70 milyon dolar hasılat elde eden filmin ikincisi de çekildi. Serinin ikinci filmi olan After Paramparça 18 Eylül’de vizyona giriyor.

After Paramparça çok satan romanın filminde ikinci perde başlıyor. Anna Todd tarafından yazılan After serisinin sinemaya uyarlanan filmi dünya genelinde çok izlenmişti. Aynı adla sinema seyircisiyle buluşan filmin ikincisi After Paramparça 18 Eylül’de vizyona giriyor. 

After, satış rekorları kıran fenomen bir kitap. Sinemaya yine aynı adla “After” olarak uyarlanan roman çok satanlar listesinde daima yerini almıştı. Filmi de o derece beğenildi. After serisinin devam filmi After Paramparça vizyon tarihi 18 Eylül olarak duyuruldu. 

After, dünya çapında 70 milyon doların üzerinde hasılat elde etmişti. Serinin ilk filmi After, Nisan 2019’da gösterime girdi. Aralarında Almanya ve İtalya’nın da olduğu 17 ülkede gişede bir numara oldu. 

Anna Todd’un çok satan roman serisi After beş kitaptan oluşuyor. Seri önce Wattpad’de fanfiction olarak başlamış, sonrasında ise 1,5 milyardan fazla okura ulaşmıştı. Geniş bir hayran kitlesi elde eden After serisi sinemada da beklediği ilgiye fazlasıla ulaşmıştı. Şimdi After serisinin ikinci filmi After Paramparça nasıl bir ilgi görecek merak ediliyor. 

Filmin orijinal adı After We Collided. Film Anna Todd’un After We Collided adlı kitabına dayanarak Mario Celaya tarafından sinemaya uyarlandı.

After tutkunlarına ‘Afternators’ deniliyor. Yapımcılar filmde, romanın orjinaline mümkün olduğunca sadık kalındığını söylüyor.

After Paramparça oyuncuları

After Paramparça oyuncuları kimler? After Paramparça oyuncuları listesine baktığımızda başrollerde aynı isimler yer alıyor. 

After Paramparça filminde başrollerde Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin ve Dylan Sprouse yer alıyor.

İlk filmde rol alan oyuncular Shane Paul McGhie, Khadijha Red Thunder, Inanna Sarkis, Pia Mia, Samuel Larsen, Dylan Arnold, Selma Blair yine var. Onlarla birlikte filme yeni katılan oyuncular da oldu. Candice King, Charlie Weber, Louise Lombard, Rob Estes ve Karimah Westbrook  gibi isimler filmin yeni oyuncuları. 

After Paramparça filminin yönetmenliğini Roger Kumble üstlendi. Kumble, ‘Cruel Intentions’, ‘The Sweetest Thing’ ve ‘Just Friends’ gibi yapımlarla tanınıyor.

After Paramparça film fragmanı… After Paramparça film fragmanı izleyebilirsiniz

 

After Paramparça filminin konusu

After Paramparça vizyon tarihi 18 Eylül. Tessa, Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılmıştır. Ama yine de ondan uzak kalamayacaktır. Hardin’i aklından çıkaramaz. Onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır.

Ancak Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenmeye başlar. Tessa da bu ilgiden hayli memnundur.

Hardin, Tessa’yı kaybettiğini düşünmeye başlar. Kirli geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanmıştır. Bu nedenle de Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

Tüm yanlış anlaşılmalarına ve karşılaştıkları zorluklarına rağmen Tessa, Hardin’e karşı hissettiği çekimi inkar edemez. Uzaklaşmayı denesede o kadar kolay olmayacaktır. Hayatlarındaki tüm iniş çıkışlara ve yanlış anlaşılmalara rağmen, Hardin ve Tessa birlikte olmak için savaşacaklar…. Evren onların ayrı olmalarını istese bile.  

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.