Albayım bu aşk da bitti

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu aşkı bitti. Poyraz Karayel dizisiyle başlayan aşklarının sona erdiğine dair haberler yayımlanmaya başladı. Poyraz Karayel dizisi Oğuz Atay’ın Tehlikeli Oyunlar adlı romanını mihenk taşı yapmıştı.

Albayım bu aşk da bitti. Poyraz Karayel dizisi edebiyat sever televizyon izleyicileri tarafından sıkı takip ediliyordu. Dizinin başrol oyucuları İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çekimler sırasında aşk yaşamaya başlamışlardı. Ancak bu aşkın bittiğine dair geçtiğimiz günlerde haberler çıkmaya başladı. 

“Albayım bu aşk bitti” dedik. Çünkü Poyraz Karayel dizisindeki edebiyat tutkusu Oğuz Atay’ın Tehlikeli Oyunlar adlı romanına dayanıyordu. Poyraz Karayel (İlker Kaleli) polisti… mafyanın arasına dalmıştı… mafya babasının kızına tutulmuştu…

Dizide sık sık Tutunamayanlar romanını görüyorduk ve Poyraz Karayel kimi pasajları okuyordu. Hatta unutulmayan bir sahne var. Onu da burada kırmızı ile belirginleştirdiğimiz yeri tıklayarak okuyabilir ve izleyebilirsiniz… 

Şimdi “albayım bu aşk da bitti”… İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu sansasyonel hayatları yaşamayan iki genç oyuncu. Kararlarını vermişler ve albayım aşklarını bitirmişler. 

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.