Türkan Şoray sinema salonu açtı

29.11.2018
A+
A-

Sinemanın Sultan’ı Türkan Şoray, kendi adının verildiği sinema salonunu açtı. İstMarina AVM’deki Avşar Sineması’ndaki bir salona Türkan Şoray adı verildi.

Türkan Şoray sinema salonu açtı

Türkan Şoray sinema salonu açtı. İstMarina AVM’de yer alan Avşar Sineması’nda bir salona Türkan Şoray’ın adı verildi. Türk sinemasının sultanı Türkan Şoray, adının olduğu salonu kurdela keserek açtı. 

Türkan Şoray sinema salonunun açılışı için töreni düzenlendi. Kurdela kesmek için sinemaya gelen Türkan Şoray’a yoğun ilgi gösterisi vardı. İstanbul’un Kartal ilçesi sahilinde yer alan İstMarina AVM’deki Avşar Sineması’nda Türkan Şoray Salonu kurdela kesilerek açıldı.

Türkan Şoray adının verildiği sinema salonunda Bizi Hatırla’yı izledi.

Avşar Sineması’nın bir salonuna Türkan Şoray’ın ismi verildi. Ünlü yıldız kendi adının verildiği salonun açılışına katıldı. Avşar Sineması’nın kurucusu Şükrü Avşar, Türkan Şoray ile birlikte açılış kurdelasını kesti. .

Türkan Şoray, açılış öncesi Çağan Irmak’ın vizyona yeni giren filmi “Bizi Hatırla”yı kendi adı verilen son teknoloji vip salonda seyretti. Türkan Şoray’ın filmi izlerken çok duygulandığı ve sık sık ağladığı ifade edildi. 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.