Altın Koza Film Festivali gondolda sinema keyfi ile

11.09.2020
A+
A-

27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında düzenlenen  “Gondol’da Film Gösterimleri” etkinliği ücretsiz…Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasından seçilenler gondolda sinema keyfi için beyazperdeye yansıtılıyor. Adanalılar açık havada film izleme keyfi yaşayacaklar. 

Altın Koza Film Festivali gondolda sinema keyfi ile devam ediyor. 27. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali kapsamında Seyhan Nehri üzerinde düzenlenen  “Gondol’da Film Gösterimleri” etkinliği ücretsiz…

Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasından seçilenler gondolda sinema keyfi için beyazperdeye yansıtılıyor. Adanalılar açık havada film izleme keyfi yaşayacaklar. 

Gösterimler, sosyal mesafeye uygun bir yerleşimle 14 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında Seyhan Nehri’nde bulunan Gondol Marina’da gerçekleştirilecek.

14 Eylül Pazartesi akşamı “7. Koğuştaki Mucize”; 15 Eylül Salı akşamı “Selvi Boylum Al Yazmalım”; 16 Eylül Çarşamba akşamı “Aile Arasında”; 17 Eylül Perşembe akşamı “Arkadaş”; 18 Eylül Cuma akşamı “Yozgat Blues”; 19 Eylül Cumartesi akşamı “Ölümlü Dünya”; 20 Eylül Cuma akşamı ise “Züğürt Ağa” filmlerinin gösterimleri gerçekleşecek.

Başlama saati 20.00 olan “Gondol’da Film Gösterimleri”ne ücretsiz olarak katılmak için sehircilikatolyesi.org adresinden kayıt yaptırılabilir.

Türk sinemasının unutulmaz filmlerinden seçilenler gondolda keyifle izlenecek.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.