Ankara Coffee Festival ile kahveli müzikli buluşma

Ankara Coffee Festival 1-2-3 Ekim tarihlerinde kahve kokusu eşliğinde konserler dizisi ile müzikseverleri ağırlayacak. Festivalin yeri Ankara Bilkent Center.

Ankara Coffee Festival ile kahveli müzikli buluşma

Ankara Coffee Festival ile kahveli müzikli buluşma… 5. Ankara Coffe Festival, kahve kokusu eşliğinde konserler dizisi için müzikseverlere duyuruldu. Ankara Coffee Festival 1-2-3 Ekim tarihlerinde Bilkent Center ana sponsorluğunda kapılarını açıyor. 

Bilkent Center’da uzun bir aradan sonra yeniden düzenlenmeye başlanan Ankara Coffee Festival, birbirinden ünlü isimleri  ağırlayacak.

Ankara Coffee Festival, birbirinden nitelikli kahve lezzetleri, kahve dükkanları ve dünyaca ünlü kahve markalarını kahve tutkunları ile buluşturacak.

Ankara Coffee Festival, 24 canlı konsere ev sahipliği yapacak. Sevilen isimler şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek. Festivalin açılışını Deeperise ile birlikte kaydettikleri ‘Raf’ ve ‘Unuttum Derdimi’ gibi single’larla elektronik müzikteki başarısını ortaya koyan Jabbar ile canlı sahne performanslarıyla dinleyicilerine enerjisi hiç bitmeyen bir konser deneyimi sunan Bedük 1 Ekim’de yapacak.

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo 2 Ekim’de, listelere zirveden giren disco funk şarkılarıyla Gökhan Türkmen ise 3 Ekim’de sahnede olacak. Aynı zamanda sahneyi genç yeteneklerin de paylaşacağı festivalde; kahve tadında dolu dolu 3 gün yaşanacak.

Ankara Coffee Festival Konser Programı

1 Ekim Cuma

Boyalı Kuş, Arubaluba, Sattas, Gipsy Pavillion, Sinağrit Baba, Jabbar ve Bedük,

2 Ekim Cumartesi

Wu Wei Trio, Slugs Band, Ege Çubukçu, De Lejos, Goril Reggea Band, Tuğçe Doğu feat. No Spoon ve Can Bonomo

3 Ekim Pazar

Depo Flamenco, Kara Ejderha, Melis Fiş, Demirabi, No Spoon, Ikaru ve Gökhan Türkmen

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.