Sertap Erener konserleri iptal edildi

27.09.2021
A+
A-

Ünlü şarkıcı Sertap Erener sağlık problemi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Aniden gelişen bu hayati durum hakkında Sertap Erener sosyal medyadan paylaşım yaparak Antalya ve İstanbul’daki iki konserini iptal etmek zorunda kaldığını açıkladı.

Sertap Erener konserleri iptal edildi. Sanatçının sağlık problemi nedeniyle Antalya ve İstanbul Fişekhane’deki konserlerinin iptal edildiği açıklandı. 

Sağlık problemi nedeniyle Sertap Erener hastaneye kaldırıldı. Sanatçı hastaneden yaptığı sosyal medya paylaşımında “İki konseri iptal etmek zorundayım.” dedi. 

Sertap Erener’in sağlık durumu hayranları ve sevenleri tarafından merak ediliyor. Sertap Erener hastaneye kaldırıldı. Sertap Erener içtiği ilacın alerji yapması nedeniyle hastanede tedavi altına alındı.

Ünlü şarkıcı Sertap Erener yaşadığı sağlık sorununa dair sosyal medyadan açıklama yaptı. 

Sertab Erener, içtiği bir ilacın vücudunda alerji yapması nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Ünlü şarkıcı, bu nedenle Antalya’da ve İstanbul’da gerçekleşecek konserlerini iptal etmek zorunda kaldı.

Sertap Erener, yarın akşam İstanbul’daki Fişekhane’de düzenlenecek olan konserini ertelenmek zorunda kaldı. Erener, iyileştiği zaman ertelediği konserler için yeni bir tarih belirlenerek ve izleyici karşısına çıkacak.

Sertap Erener sağlık durumu hakkında açıklama

Basına yansıyan haberlerin ardından ünlü şarkıcıdan ilk açıklama geldi. Sertab Erener, “Beni merak edip soran herkese teşekkür ederim. Hastanede emin ellerdeyim, tedavideyim” dedi.

Bağırsaklarından problem yaşadığını belirten şarkıcı ayrıca, “Biletleri tükenen iki konseri iptal etmek zorunda kaldığım için çok üzgünüm” mesajını paylaştı.

Sertap Erener Fişekhane konseri iptal 

Sertap Erener’in sağlık durumunda yaşanan ani gelişme karşısında Antalya ve İstanbul’daki iki konseri iptal edildi. Sertap Erener Fişekhane konseri iptal edildi. Sertap Erener’in Fişekhane konserinin iptali ile ilgili sosyal medyadan duyuru yapıldı. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.