Armağan Portakal yeni öykü kitabı ile geliyor

21.09.2019
A+
A-

Türkiye’nin ünlü ‘anchorman’i Fatih Portakal’ın eşi Armağan Portakal öyküleriyle okurlarla buluşmaya devam ediyor. İlk öykü kitabı Doğma Yavrum Dünya Çok Kalabalık ile edebiyat dünyasına adım atan Armağan Portakal’ın ikinci kitabı için geri sayım başladı.

Armağan Portakal yeni öykü kitabı ile geliyor. Doğan Kitap’tan çıkacak olan öykü kitabı Kasım ayında raflarda olacak. Fox ana haber anchorman’i Fatih Portakal’ın hayat arkadaşı Armağan Portakal’ın yeni öykü kitabı için sayılı günler kaldı. Haberin görselinde kullanılan Armağan Portakal’ın ilk öykü kitabı Doğma Yavrum Dünya Çok Kalabalık’ın kapağı. Yeni kitabıyla ilgili detaylar ve görselleri önümüzdeki günlerde paylaşacağız.

Sosyal sorumluluk projeleri ve fotoğrafçılık üzerine çalışmaları olan Armağan Portakal Şubat 2018’de ilk öykü kitabı Doğma Yavrum Dünya Çok Kalabalık ile okurlarla buluşmuştu. Kitap Doğan Kitap tarafından yayımlanmıştı.

Armağan Portakal, profesyonel yöneticilik ve iş hayatından sonra Fatih Portakal ile yürüdükleri hayat yolunu Seferihisar’a çevirdi. Torlak Çiftliği adını verdikleri keyifli bir yaşam ve doğal ürün üretim merkezini kurdular.

Toprağa, doğaya ve hayatın ana hatlarındaki güzelliklere bağlı yaşamayı tercih eden Armağan Portakal, ilk öykü kitabı ile sevildi. Doğma Yavrum Dünya Çok Kalabalık, Armağan Portakal’ın aslında hayata karşı bir sloganı gibiydi…

Şimdi Armağan Portakal yeni öyküleri ile okurlarla buluşmasını sürdürecek. Doğan Kitap’tan çıkacak olan kitabın Kasım 2019’da raflarda olması planlanıyor.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.