Aşk Geçmişim oyunu ünlü isimlerle sahneye geliyor

04.09.2019
A+
A-

Tiyatro sezonunda seyirciyi güldürecek oyunlardan biri de Aşk Geçmişim. Sahnede Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu, Melisa Doğu başrolde seyirci ile buluşacak.

Aşk Geçmişim oyunu ünlü isimlerle sahneye geliyor

Aşk Geçmişim oyunu ünlü isimlerle sahneye geliyor. Yeni sezonun yeni oyunu Aşk Geçmişim Şebnem Bozuklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun başrolleri ile seyirci ile buluşacak. Oyun anti-romantik komedi tarzında. Oyuncuların her biri altı ayrı karakteri canlandırıyor.

Aşk Geçmişim oyunu 15 Ekim 2019 tarihinde seyirci karşısında olacak. 

Aşk Geçmişim oyunu Pangea ve Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ortak prodüksiyonu. Aşk Geçmişim oyunu, UNIQ İstanbul’da provalarını sürdürüyor.

Oyunun yönetmeni Tuğrul Tülek.

Anti-romantik komedi tarzdaki oyunun yazarı D.C. Jackson. Aşk Geçmişim oyunu 15 Ekim’de UNIQ Hall’de tiyatro seyircisi ile buluşacak.

Oyun, kurumsal bir şirkette yeni işe giren Tom ve aynı şirkette çalışan Amy’nin başından geçen olayları, kırık dökük aşk yaşamlarını dinamik ve eğlenceli bir üslupla konu alıyor. Oyuncuların her birinin en az 6 ayrı karakteri oynadığı oyunda, Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu‘nun komedi performansları sanatseverler tarafından merakla bekleniyor.

Oyun Künyesi:

Yazan: D.C. Jackson
Yöneten: Tuğrul Tülek 
İkinci Yönetmen: Özge Erdem 
Çeviren: Erdem Avşar 
Oyuncular: Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu, Melisa Doğu
Yapım: Pangea & Tatlı Ekşi Tiyatro 
Dekor Tasarımı: Sıla Karaca – Seda Saçlı 
Kostüm Tasarımı: Seval İşgören 
Müzik Direktörü: Özgehan Özturan 
Fotoğraf: Fırat Koçak 
Reji Asistanları: Ümit Özdemir, Emre Aslan 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.