İstanbul Fringe Festival Workshop programı açıklandı

04.09.2019
A+
A-

Dünyanın birçok şehrinde senede bir kez gerçekleştirilen Fringe Festival, 18-22 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez İstanbul’a geliyor.

İstanbul Fringe Festival Workshop programı açıklandı

İstanbul Fringe Festival Workshop programı açıklandı. Dünyanın birçok şehrinde senede bir kez gerçekleştirilen Fringe Festival, 18-22 Eylül 2019 tarihlerinde ilk kez İstanbul’a geliyor. İstanbul Fringe Festival sahne sanatları disiplinlerinde alternatif işler üreten yerli ve yabancı toplam 20 ekibin gösterilerini İstanbul’un muhtelif sahne ve mekanlarında seyirciyle buluşturacak.

İstanbul Fringe Festival tiyatro, dans, performans disiplinlerinde workshop / atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapacak. Festival ilk yılında programına aldığı 6 workshop / atölye çalışmasıyla katılımcılarına özgün bir deneyim ve yaratım ortamı sunmayı hedefliyor.

İstanbul Fringe Festival Workshop programı açıklandı.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.