Aşk Tesadüfleri Sever 2 geliyor

04.06.2019
A+
A-

Mehmet Günsür ve Belçin Bilgin’in başrollerini paylaştığı Aşk Tesadüfleri Sever filminin devamı çekiliyor. Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin vizyon tarihi açıklandı.

Filmin yönetmenliğini ilkinde olduğu gibi yine Ömer Faruk Sorak üstleniyor. Filmle ilgili son birkaç yıldır çalışmalar yapıldığı ve şimdi start verildiği belirtiliyor. Böcek Film tarafından çekilecek olan Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin vizyon tarihi açıklandı.

Aşk Tesadüfleri Sever, 2010 yılında seyirciyle buluşmuştu. Aradan geçen yıllarda film televizyonda da yayınlandı. İzleyicinin beğendiği filmin devamı çekilecek.

2015 yılından bugüne Böcek Film,  devam filmi Aşk Tesadüfleri Sever 2’yi çekmek için planlar yapıyordu. Nihayet, resmi olarak vizyon tarihi de belli oldu.

Aşk Tesadüfleri Sever dramatik bir aşk hikayesini beyaz perdeye taşımıştı. Film, gerçek bir öyküden esinlenilerek sinemaya aktarıldı. Mehmet Günsür ve Belçim Bilgin eşliğinde çekilen filmin ardından gelişen kimi tatsız olaylar akıllarda soru işaretleri bırakmıştı. Her iki sanatçının devam filminde yer almayacağı sanılıyordu. Ancak öyle olmadı.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin vizyon tarihi 31 Ocak 2020 tarihi belirlendi. Aşk Tesadüfleri Sever devam halkasının konusu henüz bilinmiyor.

Ancak ilk filmin konusu hatırlatalım: Çocuklukları ve gençliklerinde yolları Ankara’da kesişen ve 2010 yılında İstanbul’da tekrar karşılaşan Özgür ve Deniz’in kendilerini engellerle dolu bir aşk macerası içinde buldukları hayatlarına odaklanıyor. Onların yeniden birleşme hikayesini anlatan film, umulmadık olaylar silsilesi içerisinde karakterlerin yaşadıklarını konu ediniyordu.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.