Tarantino Django Zorro filmi ile sinemada olacak

07.06.2019
A+
A-

Dünyaca ünlü yönetmen Quentin Tarantino yeni filmi için hazırlıklara başladı. Tarantino’nun yeni filmi daha önce seyircinin bildiği iki filmin karışımından oluşacak.

Tarantino Django Zorro filmi ile sinemada olacak. Ünlü yönetmen Quentin Tarantino, yeni filmi için kolları sıvadı. Hazırlıklarını sürdüren Tarantino, sinema seyircisinin aşina olduğu iki filmin harmanlanması ile yeni bir yapıma imza atacak.

Quentin Tarantino son olarak “Once Upon A Time In Hollywood” adlı filmi ile Cannes Film Festivali’nde boy gösterdi. Quentin Tarantino’nun yeni film projesinin “Django Unchained” ile “Zorro” adlı filmlerin harmanlanması olduğu belirtiliyor.

Filmin senaryosunu da Tarantino yazacak. Yani film, “Django Unchained”de yer alan olayların sonrasında yaşananları beyaz perdeye taşıyacak. Django, filmde Zorro ile karşılacak.

Filmde Django ve Zorro ittifak kuracak. Onlar bir kez daha adaleti kurmak, sağlamak için kolları sıvayacak. Django köleliğin sadece siyahilere özgü bir problem olmadığını anlayacak.

Senaryoyu Tarantino’nun yazacağı biliniyor. Ancak filmi yöneteciği düşünülse de bu gerçekleşmeyebilir. Tarantino, kimi filmlerinde yapımcı olarak yer aldı. Yönetmenliğini başka isimler yaptı.

Bu filmde de senaryoyu yazarken, yapımcılığını da üstlenebilir. Eğer yönetmenliğini de yaparsa, Tarantino’nun onuncu filmi olacak. Filmin bir de DC Comics tarafından çizgi romana uyarlanacağını da belirtiliyor.

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.