Survivor Enes Batur ile patlayacak

03.06.2019
A+
A-

Ünlü youtuber Enes Batur Survivor kulvarında olur mu? Acun Ilıcalı önümüzdeki sezon için teklifini yaptı. Enes Batur ne dedi?

Survivor Enes Batur ile patlayacak. Acun Ilıcalı Survivor ile ilgili bomba bir hareket yaptı. Ünlüleri Survivor’da yarıştıran, ekrana daha da heyecan getiren Acun Ilıcalı, Enes Batur ile görüştü. 

Youtuber fenomeni Enes Batur Survivor ile ilgili Acun Ilıcalı ile konuştu. Şu sıralar Enes Batur Gerçek Kahraman filmi ile sinema seyircisi ile buluşan ünlü youtuber Acun Ilıcalı’nın teklifine olumlu cevap verdi. 

Enes Batur Survivor parkurunda neler yapacak? Youtuber olmak mı zor Survivor’da yarışmak mı? Enes Batur Survivor parkurunda yarışırken bu sorunun cevabını alacağız. 

Enes Batur Acun Ilıcalı ile bir araya geldi. Şu günlerde Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının sonlarına doğru gelindi. Gözler ekranda. Herkes heyecanla Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasında kim birinci olacak, sonuç ne olacak, buna kilitlendi.

Acun Ilıcalı Enes Batur’a önümüzdeki sezon yapılacak olan Survivor’a katılması teklifinde bulundu. Enes Batur Survivor teklifi için kendini ağırdan aldı. Ünlü youtuber Enes Batur, Acun Ilıcalı’dan gelen Survivor teklifi için kendine has üslubu ile cevap verdi. Ne mi dedi? 

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile ünlü youtuber Enes Batur birlikte video çektirdiler. Tuhaf bir cümle oldu ama öyle… Acun Ilıcalı cep telefonuyla Enes Batur ile olan muhabbetinden kısa çekimler yaptı. Acun Ilıcalı, daha önce de yaptığı paylaşımlarında Survivor’a bir fenomen dahil etmek istediğini söylüyordu. Acun Ilıcalı fenomenini buldu. Ama o fenomenden henüz olumlu bir cevap alamadı. 

Enes Batur Survivor’a katılır mı

Sosyal medya fenomeni Enes Batur’a “Survivor parkurunda seni görmek istiyorum” dedi. Survivor Enes Batur’u önümüzdeki sezon misafir edecek mi? Acun Ilıcalı, teklifini yaptı.

Enes Batur’u Survivor kulvarında görmek istediğini söyleyen Acun Ilıcalı şöyle devam ette: “Seni Survivor’a alsam var ya yıkarız YouTube’u biliyor musun? Bir şey söyleyeyim mi süper olur. YouTube’dan da yayın Ben gerçekten Enes kardeşimi yarışmada görmek istiyorum. Önümüzdeki sezon için vakit de var.”

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın övgüleri ve daveti belli ki Enes Batur’u pek de ilgilendirmedi. Ya da tok satıcı misali ağırdan alarak, pazarlık gücünü yükseltiyor. Enes Batur Survivor teklifi için Acun Ilıcalı’yı şok eden cevabını verdi: “Ben şimdi vücut yapıyorum bir daha ki sezona inşallah”

ETİKETLER: ,
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.