Atilla Dorsay’a şükran ödülü

Sinema eleştirmeni Atilla Dorsay’a, EtilerFest kapsamında “Emek ve Şükran Ödülü” verilecek. EtilerFest 21 Eylül Cumartesi akşamı Etiler Sanatçılar Parkı’nda düzenlenecek.

Atilla Dorsay’a şükran ödülü verilecek. Sinema eleştirmeni Atilla Dorsay’a sinema hayatına yaptığı katkılardan dolayı şükran ödülü takdim edilecek. 

Etiler Festivali (EtilerFest) kapsamında alanında toplumsal değerler yaratmış olan duayen isimlere verilen “Emek ve Şükran Ödülü” bu yıl Atilla Dorsay’a sunulacak. 

Etiler Festivali, her yıl Levent ve Etiler’le bütünleşmiş duayen isimler için Emek ve Şükran Ödülü düzenliyor. Sinema yazıları ile beyaz perdeye ve izleyiciye derin ufuklar açan Atilla Dorsay, bu yıl EtilerFest Emek ve Şükran Ödülü’nün sahibi olacak. 

Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen EtilerFest iki gün sürecek. 21-22 Eylül 2019 tarihlerindeki festivalde eğlenceli saatler yaşanacak.

İçeriği Hülya Çavuş Eğitim Vakfı (HÇEV) tarafından hazırlanan festivalde Atilla Dorsay’a ödülü Etiler sakinleri adına 21 Eylül 2019 Cumartesi saat 18.00’de verilecek.

Etiler Sanatçılar Parkı’nda gerçekleştirilecek olan iki günlük festivale Etiler ve Levent’te yaşayan ünlü sanatçılar katılacak. 

Etiler Sanatçılar Parkı’ndaki EtilerFest, Atilla Dorsay gecesi olacak. Gecede Nil Burak sevilen şarkılarıyla sahnede olacak. Atilla Dorsay’ın dostları Ahmet Ümit, Burak Göral, Hasan Cemal, Mehmet Yalçın, Meral Orhonsay, Türkân Şoray sahneden Zülfü Livaneli ise video bağlantısı ile birer konuşma yapacak. 

Atilla Dorsay, iki gün boyunca kendi adına hazırlanan standda okurlarla buluşarak, kitaplarını imzalayacak. 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.