Ayhan Sicimoğlu isyan etti Moda’da arkadaşımın üstüne işediler

15.12.2021
A+
A-

Kadıköy Moda’da gece yarısı evine girmek isteyen karı koca, apartman girişinde pantolonunu indirip işeyen birini uyarmak isteyince ortalık karışır… Olayı yaşanlar ünlü müzisyen Ayhan Sicimoğlu’nun arkadaşları. Sicimoğlu görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak, adalet istedi.

Ayhan Sicimoğlu isyan etti, Moda’da arkadaşımın üstüne işediler! Ünlü müzisyen Ayhan Sicimoğlu, Kadıköy Moda’da evine girmekte olan arkadaşının yaşadığı kabus gecesinin videosunu sosyal medyadan paylaştı. 

Ayhan Sicimoğlu, Kadıköy’de yaşayanların sık sık gündeme getirdikleri ama bir türlü önlenemeyen bilinen bir durumla ilgili arkadaşının yaşadığı olayı paylaştı. 

Bölge yaşayanları sık sık sarhoşların bina girişlerini tuvalet gibi kullandıklarını, olaylar çıkardıklarını zaman zaman gündeme getirip şikayetçi oluyorlar. Ancak buna bir türlü de çare bulunamıyor. 

Bu kez Ayhan Sicimoğlu’nun arkadaşları yine alkolik birinin kapı girişine işemesi üzerine tartıştı. Karı koca evine girmek isterken bir adamın pantolonunu indirmek suretiyle bina önünde işediğini görürler. Ayhan Sicimoğlu yaşanan olayı sosyal medyadan şöyle anlatıyor: 

Öldürün öldürün naraları

Sicimoğlu ‘öldürün öldürün’ naraları ile arkadaşının darp edildiğini belirterek şu notu düştü:

“Dün gece Moda’nın ana caddesine çıkan bir sokağın girişine doğru 4 hergele (filmde görülüyor), biri donu indirmiş, dikkat fermuar değil pantolon aşağıda arkadaşımın evinin önüne işiyor. Arkadaşımda karısı ile eve geliyor. Napıyorsun kardeşim deyince sana mı soracağım lan işeyeceğim yeri diyor ve dönüp karısının üzerine işemeye devam ediyor. Yumruğu suratının ortasına yiyor tabi. Diğer üçü ve yerden kalkan hergele, 4 kişi oğlana dalıyor ve öldürün öldürün naraları ile yere düşürüp suratına gözüne kulağına tekme ile girişiyorlar. Karısı yalvarıyor ama dinlemiyorlar öldüresiye giriyorlar.”

Heryeri darmadağın 

Arkadaşının yaralandığını kaydeden Sicimoğlu şu şekilde notuna son verdi:

“Arkadaşım yaşıyor ama kafa göz kulak kaburga darmadağın. Polis hemen yetişip ikisini ters kelepçe alıyor ama diğer ikisi kaçıyor. Nöbetçi savcı başından savıyor zaten adı üstünde “Savcı”, yanı tutuksuz serbest. Bugün avukatlarım ile Kadıköy iskele karakoluna gittim. Daha evvel aradığım amirler, Komiser Bey ve polisler çok kibar ve yardımcı idiler, buradan hakikaten tebrik ediyorum. Diğer iki kuduz elbet yakalanacak ve kendini erkek sanan 4 kişi karısının yanında nasıl tek bir adam öldüresiye dövülür hesabı sorulacak, dava savcısından rica ediyorum. Haydi adalet ben hala buradayım de…”

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.