Masumlar Apartmanı Selami Şahin ile şenlendi

15.12.2021
A+
A-

Masumlar Apartmanı’nda Selami Şahin sürprizi yaşandı. Ünlü şarkıcı Selami Şahin, Masumlar Apartamı’nın bu haftaki bölümünde nikah şahidi oldu ve şarkı söyledi.

Masumlar Apartmanı Selami Şahin ile şenlendi. TRT1 dizilerinden Masumlar Apartmanı son bölümünde Selami Şahin’i konuk etti. 

Gerçek hayattan alınan hikayelerin ekrana taşındığı Masumlar Apartmanı adlı dizi TRT 1’de ikinci sezonunda da seyircinin ilgisini çekiyor. Masumlar Apartmanı usta sanatçı Selami Şahin ile seyirciyle buluştu. 

Selami Şahin Masumlar Apartmanı dizisinde 

Selami Şahin Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben ve Esat’ın düğününde ekrana geldi. ‘Masumlar Apartmanı’nın son bölümünde; Gülben ve Esat’ın düğününde, Gülben’in sürpriziyle beraber Esat’ın nikah şahidi olarak Selami Şahin’in getirmesi seyirciye sürpriz oldu.

Selami Şahin, düğünde en sevilen şarkılarından ‘Gitme Sana Muhtacım’ı seslendirdi.

Yapımcılığını Onur Güvenatam yaptığı, senaryosunu Deniz Madaoğlu’nun kaleme aldığı ve Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği ‘Masumlar Apartmanı’, her salı saat 20.00’de TRT 1’de.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.