Aykut Enişte 2 filminden kareler

Sevinç Rençberler
Tiyatro sevdalısı. Dünya bir sahneyse o da 724kultursanat.com’da rol almayı seviyor. Romanlar hele uzun soluklu olanlar onun favorisi. Murakami tutkusu romanların ağırlığından. Okudukça bitmesin istiyor. İletişim: sevinc@724kultursanat.com

Beyazperdede geçtiğimiz sezonlarda sevilerek izlenen Aykut Enişte filminin ikincisinin çekimleri sürüyor. Başrol oyuncuları Cem Gelinoğlu ve Melis Babadağ’ın setten ilk fotoğraf kareleri paylaşıldı.

Aykut Enişte 2 filminden kareler sinemaseverler için paylaşıldı. Sinemada son yıllarda dikkat çeken komik rollerin karakteri Cem Gelinoğlu kariyerinde sağlam adımlarla ilerliyor. 

Aykut Enişte filmiyle beyazperdede ‘ben de varım’ diyen Cem Gelinoğlu, yeniden kamera karşısında. Aykut Enişte 2’nin çekimleri devam ediyor. 

BKM yapımı olarak çekilen filmde başrolde Cem Gelinoğlu ile birlikte Melis Babadağ var. 

Aykut Enişte 2 filminden kareler sinemaseverlerle paylaşıldı.

Filmdeki Aykut ve Gülşah karakterleri bu filmde de el ele olacaklar. 

Aykut Enişte 2 filminin çekimleri İstanbul’da sürüyor. Filmin senaryosu Cem Gelinoğlu’na ait. Ancak senaryoyu Giray Altınok ve Muammer Tali’yle birlikte kaleme aldı.

Filmin yapımcısı BKM. ‘Aykut Enişte 2’nin İstanbul’daki çekimlerinin neşeli bir atmosferde devam ettiği paylaşılan fotoğraflardan da belli. 

Serinin ilk filminde Aykut (Cem Gelinoğlu) ve Gülşah (Melis Babadağ) aileye karşı sevgili rolü oynamışlardı. Ancak bu kez gerçekten evlenmek için hazırlık yapıyorlar. 

Atabeyoğlu Ailesi’ne damat olacağı için mutluluktan havalara uçan Aykut, bu kez Gülşah’ı elinden kaçırmamaya kararlı.

Aykut Enişte 2’nin kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Hakan Yılmaz, Müfit Kayacan, Lale Başar, Selen Domaç, Mekin Sezer, Nezaket Erden, Ecrin Moğultay, Güler Ökten, Ahmet Ak, Ali İpin, Ali Çelik, Oğuz Kara ve Kerim Ertekin yer alırken, filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Onur Bilgetay üstleniyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.