Barcelona Guitar Trio & Dance Türkiye turnesinde

Dünyaca ünlü müzik ve dans topluluğu Barcelona Guitar Trio & Dance Türkiye’ye geliyor. Topluluk İstanbul, Ankara ve İzmir’de müzik ve dans severlerin karşısında olacak.

Barcelona Guitar Trio & Dance Türkiye turnesinde

Barcelona Guitar Trio & Dance Türkiye turnesinde… Dünyaca ünlü Barcelona Guitar Trio & Dance ünlü gitaristler Manuel González, Xavier Coll ve Luis Robisco ile Türkiye’de sahnede olacak.

Müzikleriyle ve danslarıyla ünlü Barcelona Guitar Trio & Dance topluluğu İspanya’nın en heyecan verici flamenko dansçı çifti Carolina Morgado ve Jose Manuel Alvarez ile birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir’de müzik ve dans severlerle buluşacak. 

Barcelona Guitar Trio & Dance, Kınay Entertainment organizasyonuyla Türkiye’ye geliyor. Barcelona Guitar Trio & Dance, Manuel de Falla, Federico García Lorca, Chick Corea ve Paco de Lucía’nın en güzel bestelerini seyirciyle buluşturacak.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den oluşacak olan Türkiye turnesi 23 Şubat Çarşamba günü Ankara’da başlıyor. Turnenin ilk ayağı MEB Şura Salonu’nda gerçekleşecek.

“Barcelona Guitar Trio & Dance” gösterisi Ankara’nın ardından, 24 Şubat Perşembe İzmir’de Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde, 26 Şubat Cumartesi ise İstanbul’da Fişekhane Ana Sahne’de olacak.

Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.