Elon Musk’ın oyuncu sevgilisi Natasha Bassett

Elon Musk, sanat dünyasındaki aşklarına bir yenisini daha ekledi. İki kez evlenip ayrılan Musk, bu kez gönlünü Elvis filminin oyuncusu Natasha Basset’e kaptırdı.

Elon Musk’ın oyuncu sevgilisi Natasha Bassett kimdir? Dünyanın en zenginlerinden Elon Musk sinema dünyasından bir ünlüye gönlünü kaptırdı.

Avustralyalı aktrist Natasha Bassett Elon Musk ile aşk yaşamaya başladı. Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk’ın yeni sevgilisinin kimliği belli oldu.

Elon Musk, hafta içinde Los Angeles’taki özel jetinden Natasha Basset ile indi. Musk’ın aşık olduğu kadının 27 yaşındaki oyuncu Natasha Bassett olduğu ortaya çıktı.

Natasha Basset kimdir?

Natasha Basset, Elvis Presley’nin hayatının anlatıldığı Elvis isimli filmde de rol alıyor.

Aslen Avustralyalı olan ve 2019 yılında Sydney’den New York’a oyunculuk eğitimi almak için gelen Natasha Bassett, 14 yaşıdan beri kamera önünde ve sahnelerde…

Natasha Basset, Romeo ve Juliet oyunu ile 14 yaşında sahneye adım atttı. Bassett o zaman beri birçok dizi ve filmde rol aldı.

George Clooney ve Scarlett Johansson ile birlikte 2016 yılı yapımı Joel ve Ethan Coen biraderler filmi Hail Caesar’da rol aldı.  Bassett, 2017 yılında vizyona giren ve Britney Spears’ın hayatının anlatıldığı Britney Ever After’da da ünlü şarkıcıyı canlandırmıştı.

Elon Musk, geçtiğimiz eylül ayında 3 yıldır birlikte olduğu ve oğlu X Æ A-Xii’nin annesi olan şarkıcı Grimes ile yollarını ayırmıştı. Elon Musk, yeni sevgilisi Natasha Basset ile ilgili bir açıklama yapmadı.

Elon Musk iki kez evlenmiş ve ayrılmıştı. Evliliğe mesafeli yaklaşan Musk, geçmişte Talulah Riley, Amber Heard gibi oyuncularla birlikte olmuştu. Ardından ise Grimes ile uzun süre birliktelik yaşamıştı.

Musk’ın sanat dünyasından son aşkı Natasha Bassett oldu.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.