Mandıra Filozofu Migros’u tiyatro sahnesinde protesto etti

Mandıra Filozofu adlı filmiyle hafızalarda unutulmazlar arasında yer alan Müfit Can Saçıntı tiyatro sahnesinde Migros’u protesto ederek, Migros çalışanlarına destek verdi.

Mandıra Filozofu Migros’u tiyatro sahnesinde protesto etti. Sinema ve tiyatroda kendine has üslubu ile yaptığı filmlerle, oyunlarla seyircinin gönlünde farklı bir yeri olan Müfit Can Saçıntı, sahnede Migros’u protesto etti. 

Mandıra Filozofu filmi ile hafızalarda unutulmazlar arasında yerini alın oyuncu ve yönetmen Müfit Can Saçıntı, Migros işçilerinin yanında yer alarak, sahneden destek verdi. 

Manisa Akhisar’da seyircinin karşısına çıkan Müfit Can Saçıntı verdiği sözü tutarak oyun sonrası seyircilerle birlikte slogan atarak Migros işçilerine destek verdi. 

Mandıra Filozofu Migros’u tiyatro sahnesinde protesto etti. Mandıra Filozofu Migros işçilerine destek verdi. Mandıra Filozofu Migros’u seyircilerle birlikte protesto etti. Müfit Can Saçıntı, sosyal medyadan protestoyu paylaştı. 

Müfit Can Saçıntı paylaşımında “Sözümüzü tuttuk, Migros’u sahnede protesto ettik. Akhisar seyircisi Migros işçilerini yalnız bırakmadı.” dedi. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.