Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi seyirciyi ekrana kilitledi

11.11.2020
A+
A-

Masumlar Apartmanı TRT1’de ilgiyle izleniyor. Dizinin dün akşam yayınlanan 9. bölümünde Safiye (Ezgi Mola) Gülben’in (Merve Dizdar) kitaplarını pencereden aşağı fırlatır. Bu sahne izleyiciyi ekrana kilitledi…

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi seyirciyi ekrana kilitledi

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi seyirciyi ekrana kilitledi. Masumlar Apartmanı’nda kitapların atılma sahnesi diziyi takip edenler tarafından ilgiyle izlendi. 

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi ile seyirciyi ekrana kilitledi. Safiye’nin evdeki bütün kitapları pencereden atması son bölüme damgasını vurdu. 

Masumlar Apartmanı dizisinin 9. Bölümünde seyircinin ilgisini çeken sahneler arasında kitapların pencereden fırlatılması da vardı. 

TRT1 ‘in sevilerek izlenen dizisi Masumlar Apartmanı’nda kitapların atılma sahnesi izleyiciyi ekrana kilitledi. 

Safiye, Gülben’in bütün kitaplarını raflardan ve başucundan toplayıp binadan aşağı sokağın ortasına fırlatıyor. 

Senaryosunu Gülseren Budaycıoğlu’nun yazdığı dizinin 9. bölümünde yine ilgi çekici sahneler vardı. 

Safiye yine geçmişte annesinin kendisine yaptıklarının etkisindedir. Bu kez Gülben’i hedefine koyar. 

Safiye annesinin etkisinden kurtulamıyor

Gülben’in platonik aşkından tesadüfen haberdar olan Safiye, içten içe delirmektedir. Dizide flashback sahneleriyle geçmişe gidildiğinde Sayfiye’ye annesinin uyguladığı şiddet ve hakaret sahneleri ekrana geldi. 

Safiye lise yıllarında bir delikanlıyla gönül ilişkisindedir. Annesi bunu öğrenince delirir. Genç kıza saldırır ve okula neden gittiğini sorgular. 

Zihnindeki bu izlerin etkisinde kalan Safiye, Gülben’nin platonik aşkını öğrendiğinde hedefi tıpkı annesi gibi olur. Safiye, Gülben’in odasındaki kütüphanesinden ve başucundan bütün kitapları toplar. Onlarca kitabı Safiye’nin gözyaşlarına ve itirazlarına rağmen pencereden aşağı tek tek fırlatır atar. 

Masumlar Apartmanı’nda kitap atma sahnesi

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Masumlar Apartmanı seyircisi Gülben’in kitaplarının atılması ve o sırada yaşananları ilgiyle izledi.

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi ile izleyiciye anlamlı mesajlar da iletti. 

Masumlar Apartmanı kitap atma sahnesi ve detaylarını izlemek isteyenler için… Dizinin o bölümünü izleyebilirsiniz. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.