Başın sağ olsun Sayım Çınar

Uzun yıllardır Kültür sanat dünyasında yaptığı işlerle adını üst sıralara yazdıran, Hürriyet gazetesinde de köşe yazan, sitemizin en büyük destekçisi dostumuz Sayım Çınar’ın babacığı kıymetli amcamız Murat Çınar hayatını kaybetti.

Hürriyet gazetesi yazarı ve sitemizin büyük destekçisi dostumuz Sayım Çınar babasını kaybetti. Dün hayata veda eden kıymetli Murat amcamıza Allah’tan rahmet diliyoruz. 

Kalbi sevgiyle dolu dost insan Sayım Çınar’ın babasının sağlığı için son yıllarda verdiği mücadeleyi yakından bilenlerdeniz. Bir evladın yapabileceği en güzel şeyleri babası için yapan dost Sayım Çınar, başın sağ olsun. Sabrın bol olsun. 

Kıymetli babacığına da Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun. 

Acını paylaşıyoruz. Sana, ailene sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz. Başın sağ olsun dost insan… Başın sağ olsun. 

ETİKETLER:
Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.