Becky Hill ‘Outside Of Love’ ile dinleyicilerle buluşuyor

30.03.2024
A+
A-

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Becky Hill, 31 Mayıs’ta yayınlanacak olan yeni albümü ‘Believe Me Now?’ öncesinde heyecanı arttırmaya devam ediyor.

Becky Hill ‘Outside Of Love’ ile dinleyicilerle buluşuyor. Becky Hill, Parisi ile yeni şarkısı ‘OUTSIDE OF LOVE’ ile dinleyicilerin karşısında.

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Becky Hill, 31 Mayıs’ta yayınlanacak olan yeni albümü ‘Believe Me Now?’ öncesinde heyecanı arttırmaya devam ediyor. İki BRIT Ödülü sahibi sanatçı, son dönemdeki hit şarkıları ‘Disconnect’, ‘Side Effects’ ve ‘Never Be Alone’ın ardından, İtalyan sanatçı/prodüktör ikili PARISI ile birlikte yazdığı ‘OUTSIDE OF LOVE’ adlı yeni şarkısını dinleyicileriyle buluşturacak.

Outside Of Love romantik şarkı 

‘OUTSIDE OF LOVE’ın açılış sözlerindeki romantik ton, Becky’nin karakteristik vokal performansı ile buluşarak dinleyicilere bambaşka bir enerji sunuyor. Şarkı, Becky’nin en iyi yaptığı şekilde, çeşitli alt türlerden ve elektronik müzik unsurlarından ilham alarak dans pistlerinde sıkça duyulacak bir şarkı haline geliyor.

Becky Hill, şarkı hakkında şunları söylüyor: “Son şarkım ‘Outside Of Love’ı paylaşmaktan gurur duyuyorum. Bu şarkı; alt kültürden aldığı ilhamı belli eden, baş döndürücü bir dans baladı ve yeni albümün en dikkat çekeceğini düşündüğüm parçalarından biri. Şarkıyı, uzun zamandır çalıştığım Mike Kintish ve Charlotte Haining ile birlikte yazdım ve yapımcısı da Parisi oldu. Umarm insanlar bu hırslı ve izole aşk şarkısında kendini bularak, ortak bir üzüntüyle dans etmeye devam etmek istediklerini hissederler.”

Outside Of Love müzik klibi 

‘OUTSIDE OF LOVE’ müzik videosu ise, Becky Hill için heyecan verici bir sürecin başlangıcını işaret ediyor. Video, doğayla iç içe ve sinematografik bir şekilde çekilerek, şarkının adında geçen “aşkın dışında” kavramını görsel bir şekilde yansıtıyor.

Becky Hill’in ‘Believe Me Now?’ adlı albümü, coşkulu bir dans kaydı olarak dikkat çekiyor. Aşk, özsaygı, hayatı yaşama ve kendini bırakma gibi temaların işlendiği albümde, yalnızlık, izolasyon ve ihanet gibi konular da güçlü bir şekilde ele alınıyor. Albüm, kreatif yönelimlerinden taviz vermeyen stili ve akılda kalıcı nakaratlarıyla dans müziğinde yeni bir soluk getirecek.

‘Believe Me Now?’da Becky Hill’e eşlik eden isimler arasında daha önce farklı projelerde de birlikte çalıştığı isimler bulunuyor. Albümde, MJ Cole, MNEK, Franky Wah, Karen Poole (Kylie) ve Lauren Aquilina (Rina Sawayama) gibi tanıdık isimlerin yanı sıra Chase & Status, Toddla T, Maur, Mark Ralph, Jax Jones, Lewis Thompson ve Sonny Fodera gibi yeni yetenekler de yer alıyor.

Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.