Kadir İnanır yoğun bakımdan çıkacak

30.03.2024
A+
A-

Türk sinemasının jönlerinden Kadir İnanır, beynindeki pıhtı atması sonucu ameliyata alınmıştı. Sağlık durumu nasıl? Doktoru açıklamada bulundu. Bu arada Türkan Şoray da Kadir İnanır için sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Kadir İnanır yoğun bakımdan çıkacak, sağlık durumu iyiye gidiyor. Ünlü oyuncu Kadir İnanır, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Yoğun bakımda tedavisi süren İnanır’ın sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama geldi.

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, İnanır’ın bilincinin açık olduğunu ve yakın zamanda yoğun bakımdan çıkarılacağını belirtti.

Prof. Dr. Sağlam, yaptığı açıklamada, “Kadir İnanır’ın durumu bugün daha iyi. Bilinci açık ve anlaşılabilir şekilde konuşmaya başladı. Diğer rahatsızlıkları da kontrol altında. Uygulanan tıbbi tedavilere olumlu yanıt alınıyor. Oturabiliyor, fizik tedavi süreci devam ediyor. Yoğun bakımda tedavisi sürüyor ancak yakın zamanda yoğun bakımdan çıkarılmasını planlıyoruz” dedi.

Türkan Şoray’dan mesaj

Kadir İnanır’ın hastaneye kaldırılmasının ardından Türkan Şoray da sosyal medya hesabından geçmiş olsun dileklerini iletti. Şoray, “Sinemanın efsane aktörü Kadir İnanır, çok geçmiş olsun. İyi haberlerin bizi sevindirdi. Acil şifalar dilerim” şeklinde paylaşımda bulundu.

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden Kadir İnanır’ın sağlık durumunun her geçen gün iyileşmesi sevenlerini sevindiriyor. Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Kadir İnanır’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Türkan ŞORAY (@sorayturkan1)’in paylaştığı bir gönderi

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.