Beltaş’tan Bir Sıcak Aralık buluşması

Beşiktaşlılar geçtiğimiz pazar günü “Bir Sıcak Aralık” buluşmasında Etiler Sanatçılar Parkı’nda keyifli bir gün geçirdiler.

Beltaş’tan Bir Sıcak Aralık buluşması Etiler Sanatçılar Parkı’nda yüzlerce Beşiktaşlı’yı bir araya getirdi. Çoluk çocuk, genç yaşlı Etiler Sanatçılar Parkı’ndaki “Bir Sıcak Aralık” buluşmasında eğlenip keyifli bir hafta sonu geçirdiler. 

Beşiktaş Belediyesi’nin iştirak şirketi Beltaş A.Ş ilçede yaşayanların sosyal birlikteliğini geliştirmek ve keyifli zaman yaşamalarını sağlayabilmek için etkinlikler düzenliyor. 

Bir Sıcak Aralık buluşmasında canlı müzik Beşiktaş sakinlerine keyifli anlar yaşattı.

Beltaş A.Ş. tarafından düzenlenen Bir Sıcak Aralık buluşmasında, Etiler Sanatçılar Parkı’nda müzik sesleri soğuk havayı ısıttı. Mangallarda pişen sucuk ekmek lezzeti, patates, kestane kokuları buluşmaya kış lezzetlerinin tadını kattı.

Bir Sıcak Aralık buluşmasında çoluk cocuk genç yaşlı Etiler Sanatçılar Parkı’nda keyifli bir pazar yaşadı.

Yeni yıla bir karşılama olarak semt sakinlerini bir araya getiren buluşmada, canlı müzik ve Show Radyo’nun müzikleri vardı. Beşiktaş sakinlerinin buluştuğu etkinlik 8 Aralık Pazar günü saat 16:00 ile 20:00 saatleri arasında düzenlendi.

Show Radyo DJ’i Aslıhan Saraçoğlu’nun da canlı yayın yaptığı buluşmada, kış lezzetleri eşliğinde Beşiktaşlılar keyifli bir gün geçirdiler. 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.