Meltem Cumbul Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali’nde onur ödülü

Meltem Cumbul’a 8. Uluslararası Tiyatro Festivali’nde “Onur Ödülü” verildi. Meltem Cumbul,”Ödülü fikri, vicdanı ve irfanı hür, bol okuyan, araştıran, bilime inanan, kendini hep geliştirmeye çalışan, öğrencilerim için alıyorum” dedi.

Meltem Cumbul Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali’nde “Onur Ödülü” ile alkışlandı. Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat İçin Vakıf (TAKSAV) tarafından düzenlenen 8.Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali’nin Onur Ödülü, Meltem Cumbul’a verildi.

Meltem Cumbul, rol aldığı tiyatro oyunları, müzikaller, sinema eserleri ve dizi filmleri ile kültür sanat dünyasına adını yazdıran bir sanatçı. Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat İçin Vakıf (TAKSAV) sanatçının bu özelliklerini göz önünde tutarak, 8.Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali’nde onur ödülüne layık görüldü.

Türk sinemasının ve dünya sinemasının çok önemli yapımlarında aldığı rollerde hafızalarda yer edinen sanatçı, bu yıl 8’incisi düzenlenen İzmir Tiyatro Festivali kapsamında verilen onur ödülüne layık görülmekten ötürü büyük bir onur duyduğunu belirtti. Meltem Cumbul şöyle konuştu: “Öncelikle TAKSAV 8. İzmir Uluslararası Tiyatro Festivali’ne çok teşekkür ederim. Bu onur ödülünü fikri, vicdanı ve irfanı hür, bol okuyan, araştıran, bilime inanan, kendini hep geliştirmeye çalışan, öğrencilerim için alıyorum. Çok teşekkür ederim.”

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.