Madonna tedavisini sosyal medyadan paylaştı

Çılgın pop yıldızı Madonna, alternatif tedavi yöntemi ile tedavi olduğu anları sosyal medyadan paylaştı.

Madonna tedavisini sosyal medyadan paylaştı. Dünyaca ünlü pop yıldız Madonna, geçtiğimiz haftalarda aniden yatağa düşmüş ve konserlerini iptal etmişti.

Madame X turnesi kapsamında 3 konserini iptal eden Madonna, tedavi oldu. 61 yaşındaki Madonna, alternatif tedavi yöntemi ile sağlığına kavuştu. “Otohemoterapi” yöntemi ile tedavi olan Madonna yaşadığı o anları sosyal medyadan paylaştı. 

Otohemoterapi yaptıran Madonna’nın 5 litre kanı alınarak aynı kan ozonlandı. Ozonlanan kan Madonna’nın bedenine tekrar enjekte edildi. Madonna bu ilginç anları da hayranları ile sosal medya üzerinden paylaştı. 

Madonna dayanılmaz ağrıları nedeniyle konserlerini iptal etmişti. Ardından dinlenerek toparlanmaya çalışan ünlü yıldız. alternatif tedavi yöntemi ile tedavi olmayı tercih etti. 

Madonna önce 5 litre kanını aldırdı sonra aynı kanı ozonlanıp yeniden enjekte ettirdi ve o anları da 14.1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

Bu yöntem sonrası kendimi inanılmaz hissettim diyen Madonna’ya tedavi anında 7 yaşındaki kızları Stella ve Estere de eşlik etti.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.