Bergüzar Korel Günay restoranda sahneye çıkacak mı

17.03.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sahnede de yıldızını parlatıyor. Söylediği şarkılarla dikkat çekiyor. Gelen sahne teklifleri için hangi cevabı verecek merak ediliyor.

Bergüzar Korel Günay restoranda sahneye çıkacak mı? Televizyon dizilerinin ve sinema filmlerinin ünlü oyuncusu Bergüzar Korel, sahne performansı ile de dikkat çekiyor. 

Ünlü oyuncu geçtiğimiz hafta Zorlu PSM’deki Touch adlı bir mekanda sahneye çıktı. Konser verdi. Sahnedeki şarkılarıyla hayli beğenilen ünlü oyuncu Bergüzar Korel, için sahne teklifleri geliyor. 

Bu tekliflerden biri de ünlü Günay restorandan geldi. Diğer sahne tekliflerini reddeden Bergüzar Korel, Günay için hangi cevabı verecek, merakla bekleniyor. Bergüzar Korel “Asıl mesleğim oyunculuk, geri planda kalmasını istemem” diyerek diğer gelen tekliflere sıcak bakmamıştı. 

Bergüzar Korel’e Günay’dan giden teklifin detayı merak ediliyor. Eğer, Bergüzar Korel teklifi kabul ederse, assolist unvanı alarak sahneye çıkacak. 

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.